SinemaTV'de Kadınlar Şehri - Son Dakika

SinemaTV'de Kadınlar Şehri

26.12.2011 13:18
SinemaTV'de Kadınlar Şehri, System.String[]

SinemaTV D-Smart 7. kanalda, Teledünya 11. kanalda ve SinemaTV HD'de D-Smart 7. kanalda ve Teledünya 9. kanalda izleyebilirsiniz.

CITY OF WOMEN

Bir Fellini klasiği… Çapkın Snaporaz (Marcello Mastroianni) adeta modern zaman Don Juan'ıdır. Trenle seyahat ederken bir kadını gözüne kestirir ve onu takip etmeye başlar; geçmişten geleceğe uzanan büyülü bir yolculuğa çıkar. Bu sıradışı seyahatindeki duraklardan biri, feministlerin kongresi olacak ve Snaporaz kendini tuhaf bir maceranın ortasında bulacaktır.

Çapkın mı çapkın bir erkek

Güzeller güzeli bir kadın

Geçmiş ve gelecek arasında

Gerçeküstü bir yolculuk

Unutulmaz bir Fellini klasiği

Tür: Komedi, Dram

Yönetmen: Federico Fellini

Yapım: 1980

Oyuncular: Marcello Mastroianni, Anna Prucnal, Bernice Stegers, Donatella Damiani

Yayın Saati:21:00

Yayın Tarihi:28 Aralık Çarşamba

SinemaTV'de Kadınlar Şehri

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SinemaTV'de Kadınlar Şehri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü