SinemaTV'de Karanlıklar Ülkesi - Son Dakika

SinemaTV'de Karanlıklar Ülkesi

09.09.2013 17:28
SinemaTV'de Karanlıklar Ülkesi, System.String[]

SinemaTV D-Smart 7'nci kanalda, Teledünya 250'nci kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 407'nci kanalda ve Teledünya 244'ncü kanalda izleyebilirsiniz.

UNDERWORLD

Tür: Fantastik, Aksiyon

Yönetmen: Len Wiseman

Yapım Yılı: 2008

Oyuncular: Kate Beckinsale, Scott Speedman, Michael Sheen

Film, vampirler ve kurtadamlar arasında yüzyıllardır sürmekte olan bir savaşı konu alıyor. Vampirler ve kurtadamlar arasındaki savaşı tek bir adam durdurabilir: Michael (Scott Speedman) adında bir stajyer hekim. Ölüm taciri olarak bilinen vampir Selene (Kate Beckinsale), Michael'ı ezeli düşmanı Lucian'dan (Michael Sheen) kurtarır. Kısa sürede genç adama aşık olan Selene, Michael'ın Lucian tarafından ısırıldığını ve yakında bir kurtadama dönüşeceğini öğrendiğinde ise tüm dünyası altüst olur. Şimdi bir karar vermek zorundadır: ya Michael'ı öldürecek, ya da kendi hayatını riske atarak onu kurtaracaktır.

Yayın Saati : 22.45

Yayın Tarihi : 11 Eylül Çarşamba

SinemaTV'de Karanlıklar Ülkesi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SinemaTV'de Karanlıklar Ülkesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı
Advertisement