SinemaTV'de Swann'ın Aşkı - Son Dakika

SinemaTV'de Swann'ın Aşkı

20.03.2013 15:20
SinemaTV'de Swann'ın Aşkı, System.String[]

Oscar'lı "Teneke Trampet"in yönetmeninden.

SinemaTV 1001 D-Smart 410'ncu kanalda, Teledünya 253'ncü kanalda ve aynı anda SinemaTV 1001 HD'de D-Smart 10'ncu kanalda ve Teledünya 247'nci kanalda izleyebilirsiniz.

UN AMOUR DE SWANN

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Volker Schlöndorff

Yapım: 1984

Oyuncular: Jeremy Irons, Ornella Muti, Alain Delon, Fanny Ardant

Film, Marcel Proust'un ünlü eseri Kayıp Zamanın İzinde'den sinemaya uyarlandı. Charles Swann (Jeremy Irons) zenginliği ve zekasıyla Fransız sosyetesinin hatırlı mensuplarındandır. Erkekleri para ve mevki için kullanan Odette'in (Ornella Muti) ağına düştüğünde hayatı raydan çıkmaya başlar. Odette'in aşı gözünü öylesine kör eder ki bu uğurda sosyal statüsünü ve dostlarını yitirme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Yayın Saati : 22.00

Yayın Tarihi : 22 Mart Cuma

SinemaTV'de Swann'ın Aşkı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SinemaTV'de Swann'ın Aşkı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti