Sınıflar Buz Gibi - Son Dakika

Sınıflar Buz Gibi

19.12.2013 12:22
Sınıflar Buz Gibi

Batmanda dondurucu soğuklar ve elektrik kesintileri nedeniyle bazı okulların kaloriferleri çalışmayınca sınıflar buz gibi oldu.

Batman'da dondurucu soğuklar eğitimi de vurdu. Bazı okullarda elektrik kesintileri nedeniyle kaloriferler çalışmazken, öğrenci ve öğretmenlerin büyük sıkıntı yaşadığı öğrenildi.
Özellikle kenar semtlerdeki okullar, sık kesilen elektrikler nedeniyle adeta buz tuttu. Sabahın erken saatlerinde okula giden öğrenciler, çalışmayan kaloriferler nedeniyle derslere mont, bere ve eldivenlerle girmek zorunda kalıyor.
ZATÜRRE TEHLİKESİ VAR!
Gazetemizi arayan Metin Bostancıoğlu İlköğretim Okulu öğrenci velileri, 3 gündür kalorifer peteklerinde yaşanan sıkıntı ve aşırı soğuklar nedeniyle öğrencilerin hastalandığını belirttiler. Veliler, öğrencilerin çoğunun hastalandığını ve zatüre tehlikesi altında olduklarını ifade ettiler. Diğer kenar semtlerde de aynı durumun yaşandığı belirtilirken, kesintilerden en çok öğrencilerin etkilendiği kaydedildi.

YORUMLAR
500
Yeni Batman valisinden sıcak kareler Yeni Batman valisinden sıcak kareler 1955 Batman Belediyespor: 4-Tekirdağspor: 0 1955 Batman Belediyespor: 4-Tekirdağspor: 0 Sason'un doğal güzellikleri objektiflere yansıdı Sason'un doğal güzellikleri objektiflere yansıdı
Kaynak: Temsilci

Son Dakika Eğitim Sınıflar Buz Gibi - Son Dakika


Advertisement