Son Dakika Haberleri: Sınırda Mühimmat Patladı, Yaralı Askerler Var (2)

Sınırda Mühimmat Patladı, Yaralı Askerler Var (2)

5 gün önce

YARALILAR, HAKKARİ VE YÜKSEKOVA'DAKİ HASTANELERE KALDIRILDIHakkari'nin Irak sınırındaki Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Ortaklar köyündeki Süngü Tepe üs bölgesindeki karakolda arızalı mühimmatın patlaması sonucu yaralanan askerler, patlama bölgesinde helikopterle Yüksekova ve Hakkari'ye getirildi.

Sınırda Mühimmat Patladı, Yaralı Askerler Var (2), System.String[]
YARALILAR, HAKKARİ VE YÜKSEKOVA'DAKİ HASTANELERE KALDIRILDI

Hakkari'nin Irak sınırındaki Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Ortaklar köyündeki Süngü Tepe üs bölgesindeki karakolda arızalı mühimmatın patlaması sonucu yaralanan askerler, patlama bölgesinde helikopterle Yüksekova ve Hakkari'ye getirildi.

Yaralı askerler, helikopterde indirildikten sonra hazır bekleyen ambulanslarla Hakkari ve Yüksekova Devlet hastanelerine kaldırılarak tedavi altına alındı. Patlamada, yaralı asker sayısı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Hataylıların Müze Olmasını İstediği Tarihi Meclis, Künefeci Oldu AK Parti'den Yerel Seçim Sürprizi: Parti Dışındakilere Teklif Götürülüyor

Kara Kış Tüm Yurtta Etkisini Göstermeye Başladı, 2 İlde Okullar Tatil Edildi Atatürk Büstüne Saldırıldığını Duyan Çocuğun Verdiği Tepki Sosyal Medyada Büyük Beğeni Topladı