"Sınırlar Yörüngeler 11-12" Yarışması - Son Dakika

"Sınırlar Yörüngeler 11-12" Yarışması

03.01.2012 14:13
"Sınırlar Yörüngeler 11-12" Yarışması

"Sınırlar Yörüngeler 11-12" yarışması için başvurular 16 Ocak'da başlıyor.

Türkiye'de güncel sanatın önemli adreslerinden biri olan Siemens Sanat tarafından güncel sanatı ve genç sanatçıları desteklemek amacıyla ilk kez 2007 yılında gerçekleştirilen "Sınırlar Yörüngeler" yarışmasının bu yıl altıncısı düzenleniyor.

Alan gözetmeksizin tüm lisans ve lisansüstü öğrencilerine açık olan yarışmaya hem bireysel hem de grup çalışmalarıyla katılabilmek mümkün. Başvuru sahipleri yarışmaya kendilerini temsil edecek çalışma ve önerilerle başvurabiliyorlar. Adayların Siemens Sanat'ın web sitesi üzerinden yarışma başvuru formlarını doldurduktan sonra, başvuru dosyalarını 09 Mart 2012 Cuma günü saat 17.00'ye kadar Siemens Sanat'a ulaştırmaları gerekiyor.

Genç yetenekleri ve güncel sanatı desteklemek amacıyla düzenlenen yarışmada Sergi Değerlendirme Kurulu, Turan Aksoy, Canan Beykal, Mürteza Fidan, T. Melih Görgün, Dilek Winchester'dan oluşuyor.

"Sınırlar Yörüngeler" yarışması sonucunda, sergilenmek üzere seçilen sanatçıların çalışmaları Nisan ayından itibaren Siemens Sanat'ta seyircisiyle buluşacak.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Miçotakis'in seçim vaadi: 'Türk-Yunan sınırı tamamen duvarla örülecek' Miçotakis'in seçim vaadi: 'Türk-Yunan sınırı tamamen duvarla örülecek' Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Gazimağusa'da iftar programına katıldı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Gazimağusa'da iftar programına katıldı AA, Türkiye'deki depremlerde ekipmanı hasar gören Yunan gazetecilere kamera hediye etti AA, Türkiye'deki depremlerde ekipmanı hasar gören Yunan gazetecilere kamera hediye etti

Son Dakika Güncel 'Sınırlar Yörüngeler 11-12' Yarışması - Son Dakika


Advertisement