Sinop Boydak Koleji Öğrenci Takip Sistemi Başlattı - Son Dakika

Sinop Boydak Koleji Öğrenci Takip Sistemi Başlattı

02.01.2012 16:14
Sinop Boydak Koleji Öğrenci Takip Sistemi Başlattı, System.String[]

Sinop Boydak Koleji, öğrenci takip sistemi ile velileri teknolojik ortamda bilgilendiriyor.

Sinop Boydak Koleji, öğrenci takip sistemi ile velileri teknolojik ortamda bilgilendiriyor.

Okul Müdürü Recep Varol, yeni geliştirdikleri proje sayesinde veli, öğretmen ve öğrenci üçgeninde yapılacak koordineli çalışma ile başarının yüzde 100 artacağını söyledi. Varol, "Okul olarak Sinop'ta eğitim çalışmalarına önemli bir katkıda bulunduk ve bir ilke imza attık. Artık öğrenci velileri haftalık karne ile düzenli olarak bilgilendirilecek. Oluşturulan bu sistem aynı zamanda internet üzerinden verilen şifrelerle velilerimizin dijital takip yapmalarına imkân sağlıyor. Ayrıca velilerimiz istedikleri branş ve öğretmenlere taleplerini elektronik mesaj yoluyla iletebilmeleri eğitimin kalitesini artıracak. Boydak Koleji olarak bu ve benzeri çalışmalar artarak devam edecek." dedi.

Sinop'a ve eğitime hizmet etmenin büyük bir onur ve gurur olduğunu ifade eden Okul Müdürü Recep Varol, "Öğrencilerin ders durumları katıldıkları sosyal faaliyetler kurs ve kulüp çalışmaları, kitap okuma durumları, ödevlendirme ve yapılan sınavlara ait sonuçlarla bunları gösteren grafiklerin yer aldığı haftalık karne, öğrenci takip sistemi ile eğitime yeni bir ufuk açılacak." diye konuştu.

Sinop Boydak Koleji Öğrenci Takip Sistemi Başlattı
Sinop Boydak Koleji Öğrenci Takip Sistemi Başlattı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sinop Boydak Koleji Öğrenci Takip Sistemi Başlattı - Son Dakika


Son Dakika

AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı