Sinop'ta Kitap Fuarı Açılacak - Son Dakika

Sinop'ta Kitap Fuarı Açılacak

11.01.2012 18:20
Sinop'ta Kitap Fuarı Açılacak, System.String[]

Sinop'ta, Liman Yayınları, Dost Kitabevi ve Sinop Belediyesi işbirliğiyle, kitap fuarı açılacağı bildirildi.

Sinop'ta, Liman Yayınları, Dost Kitabevi ve Sinop Belediyesi işbirliğiyle, kitap fuarı açılacağı bildirildi.

Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, yaptığı açıklamada, Aşıklar Düğün Salonu'nda açılacak olan fuarla, şehirde okuma alışkanlığını geliştirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Fuarın 16 Ocak'ta açılacağını ve 1 hafta süreceğini ifade eden Ergül,

"İlimizde bu yıl ikincisini gerçekleştireceğimiz kitap fuarı ile amacımız kitap okuma alışkanlığını geliştirmek, çocuklarımıza kitap sevgisini aşılamak ve herkesin istediği kitaplara kolayca ulaşabilmesini sağlamak istiyoruz" dedi.

Fuar kapsamında, birçok yazarın Sinop'ta olacağını aktaran Ergül, Soner Pektaş ve Nihat Genç gibi yazarların şehirde imza günü ve söyleşiler gerçekleştireceğini kaydetti.

- SİNOP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sinop'ta Kitap Fuarı Açılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Alaska'da 7.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi! Tsunami uyarısı yapıldı Çanakkale'de çiçek hastalığı paniği! 15 köy karantinaya alındı Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı