Sinop'ta Okul Spor Faaliyetleri - Son Dakika

Sinop'ta Okul Spor Faaliyetleri

02.01.2012 16:20
Sinop'ta Okul Spor Faaliyetleri, System.String[]

Sinop'ta, okullararası spor etkinlikleri düzenlenen törenle başladı.

Sinop'ta, okullararası spor etkinlikleri düzenlenen törenle başladı.

Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen törene katılan Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, 2010-2011 eğitim öğretim döneminde 13 branşta 4 bin 985 lisanslı sporcu öğrenci ile faaliyet gösterdiklerini söyledi.

Geçmiş yıllarda ilde dereceye giren okul takımlarının en büyük sorununun maddiyat olduğunu ve bu sorunun da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce çözüldüğünü belirten Çelik, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nce Sinop'a, okul spor faaliyetlerinde kullanılmak üzere 180 bin lira kaynak aktarıldığını ifade etti.

Çelik, ayrıca, Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bütçesinden okul spor kulüplerine 40 bin lira destek verildiğini kaydetti.

Törenin sonunda, sporcular çeşitli gösteriler yaptı.

- SİNOP

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sinop'ta Okul Spor Faaliyetleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Çin aşısındaki yan etkileri tek tek sıraladı İki otomobil çarpıştı, ortalık can pazarına döndü: 3 ölü, 4 yaralı 2 bin yıllık tarihi olan 'ölümsüzlük mantarı' Düzce'de üretildi Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı