Sinop'taki Oda Başkanı ve Sekreterinin Zimmet Davası - Son Dakika

Sinop'taki Oda Başkanı ve Sekreterinin Zimmet Davası

19.01.2012 20:20
Sinop'taki Oda Başkanı ve Sekreterinin Zimmet Davası, System.String[]

Zimmetlerine para geçirdikleri iddiasıyla yargılanan Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Erdem 21 yıl, sekreteri Mine Kurt ise 18 yıl hapse mahkum oldu.

Zimmetlerine para geçirdikleri iddiasıyla yargılanan Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Erdem 21 yıl, sekreteri Mine Kurt ise 18 yıl hapse mahkum oldu.

Yaklaşık 2 yıl bir ihbarı değerlendiren ekiplerin gerçekleştirdiği operasyonda zimmetlerine para geçirdikleri iddiasıyla tutuklanan Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Erdem ve oda sekreteri Mine Kurt'un yargılanmasına Boyabat 1. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi.

Bir süre tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen sanıklar ve avukatları duruşmada hazır bulundu.

Haklarındaki suçlamaları kabul etmeyen sanıklar, beraatlarını talep etti.

Savunmaların ardından kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanıklardan Şükrü Erdem'i 21 yıl, Mine Kurt'u ise 18 yıl hapse mahkum etti.

Duruşmanın ardından sanıklar tutuklandı.

- SİNOP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sinop'taki Oda Başkanı ve Sekreterinin Zimmet Davası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak