Sinoplu Gençler İçin Yol Haritası Çıkarılıyor - Son Dakika

Sinoplu Gençler İçin Yol Haritası Çıkarılıyor

05.01.2012 15:55
Sinoplu Gençler İçin Yol Haritası Çıkarılıyor, System.String[]

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Sinop'ta gençlik noktasında bir yol haritası için gerekli çalışmaların başlatıldığını söyledi.

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Sinop'ta gençlik noktasında bir yol haritası için gerekli çalışmaların başlatıldığını söyledi.

AK Parti Sinop Milletvekili Mehmet Ersoy, AK Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Soysal, kısa bir süre önce göreve atanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik'i ziyaret etti. AK Parti Sinop Milletvekili Mehmet Ersoy, Mustafa Bey'in genç ve dinamik yapısıyla bu görevi hak eden biri olduğunu söyledi. Ersoy, "Mustafa Bey'in geniş bir çalışma sahası var. Sadece Sinop merkeze bağlı olarak değil, bütün ilçelerdeki Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlükleri bu çerçevede yer alıyor. Bu kapsamda kendisine yeni görevinde hayırlı hizmetlerin nasip olması temennisinde bulunarak başarılar diliyorum." dedi

Böylesine samimi bir ortamda birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, "Makamların gelip geçici olduğunu biliyoruz. Fakat kurumsal yapı olarak belli bir yere geldiğimize inanıyoruz. Biz Gençlik Spor değiliz, Gençlik Hizmetleri ve Sporuz. Çalışma arkadaşlarım, il temsilcilerimiz, kulüp idarecilerimiz ve antrenörlerimiz ile yapığımız istişareler sonucunda Sinop'ta gençlik noktasında bir yol haritasının olmadığını gördük. Bu kapsamda biz de eksiklikleri gördüğümüz taraflarda çalışmalar başlattık ve bu çalışmalarımıza devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

Sinoplu Gençler İçin Yol Haritası Çıkarılıyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sinoplu Gençler İçin Yol Haritası Çıkarılıyor - Son Dakika


Son Dakika

Yeni Malatyaspor, geriye düştüğü maçta Çaykur Rizespor'u farklı geçti Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan maske uyarısı: N95 ve FFP2 tarzı maskeler toplu alanlarda kullanılmamalı İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi Kontrolden çıkan tır petrol istasyonuna daldı! Şoförün manevrası faciayı önledi Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı Ailevi sorunlar nedeniyle tartıştığı ağabeyini av tüfeğiyle öldürdü Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı