Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlattı - Son Dakika

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlattı

18.01.2022 22:07

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, resmi karşılama töreninde rüzgarın kaldırdığı halıları, kameramanından fotoğrafçısına kadar herkesin düzeltmeye çalışmasından çok etkilendi. Şahit olduğu olayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlatan Vucic, "Başka hiçbir ülkede görmedim. Bu, onların devletine ve size olan sevgilerini gösteriyor." açıklamalarında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic resmi törenle karşıladı. Karşılama sırasında halının şiddetli rüzgar nedeniyle kalkması üzerine kameramanından fotoğrafçısına çevredeki herkes bozulan halıyı düzeltmek için harekete geçti.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Erdoğan'a anlattı

"BAŞKA HİÇBİR ÜLKEDE GÖRMEDİM"

Bu olaydan çok etkilenen Vucic, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a o anları anlatırken "Ben bir şey söylemek istiyorum Sayın Cumhurbaşkanı. Başka hiçbir ülkede görmediğim bir şey. Rüzgar halıları kaldırdığında karşılama töreninde, baktım ki bu işi kişiler orada yoktu. Baktım ki kameramanı, fotoğrafçısı sağına soluna bakmadan, kimseyi beklemeden el ele verip düzeltiyorlar. Bu, onların devletine ve size olan sevgilerini gösteriyor." ifadelerini kullandı.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Erdoğan'a anlattı

FAHRETTİN ALTUN SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Vucic'in açıklamalarını ve anlattığı olayın yer aldığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Erdoğan'a anlattı
YORUMLAR
500
Erdoğan İsveç Başbakanı'nın ardından Finlandiya lideri ile görüştü! Erdoğan İsveç Başbakanı'nın ardından Finlandiya lideri ile görüştü! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Her bir evladımızı bağrımıza basacak, koruyacak ve kollayacağız' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Her bir evladımızı bağrımıza basacak, koruyacak ve kollayacağız' Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile telefonda görüştü

Son Dakika Güncel Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlattı - Son Dakika


Advertisement