Şırnak'ta esnaf yeni normalleşme süreciyle iş yerini açmanın sevincini yaşıyor - Son Dakika

Şırnak'ta esnaf yeni normalleşme süreciyle iş yerini açmanın sevincini yaşıyor

02.03.2021 13:53
Şırnak'ta esnaf yeni normalleşme süreciyle iş yerini açmanın sevincini yaşıyor, System.String[]

Şırnak'ın Silopi ilçesinde esnaf, yeni normalleşme süreciyle iş yerini açmanın mutluluğunu yaşıyor.

Şırnak'ın Silopi ilçesinde esnaf, yeni normalleşme süreciyle iş yerini açmanın mutluluğunu yaşıyor.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) risk değerlendirme haritasına göre düşük riskli iller arasından bulunan Şırnak'ın Silopi ilçesinde özellikle restoran ve kafeterya işletmecileri iş yerlerini açmak için hazırlık yaptı.

İşletmeci Ramazan Canoruç, uzun bir aradan sonra maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak, yüzde 50 kapasiteyle yeniden hizmet vermenin sevincini yaşadıklarını söyledi.

Esnafa bol kazançlar dileyen Canoruç, salgının bitmesi temennisinde bulundu.

Lokanta işleten İskan Özdemir de salgın dolaysıyla şimdiye kadar evlere servis usulü çalıştıklarını, alınan son karara sevindiklerini ve düzenleme yaparak müşterilerine hizmet vereceklerini ifade etti.

Vatandaşlardan Mehmet Bulut ise kısıtlama sonrasının sevincini yaşadığını belirterek, "Daha önce evde sıkılıyorduk. Şimdi çok güzel oldu. Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederim. Bu kısıtlamayı kaldırdığı için mutluyuz." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şırnak'ta esnaf yeni normalleşme süreciyle iş yerini açmanın sevincini yaşıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı