Şırnak'ta KCK Operasyonu: 12 Gözaltı - Son Dakika

Şırnak'ta KCK Operasyonu: 12 Gözaltı

18.02.2012 11:22
Şırnak'ta KCK Operasyonu: 12 Gözaltı, System.String[]

Şırnak'ın Kumçatı beldesinde KCK'ya yönelik olarak yapılan operasyon kapsamında 12 kişi gözaltına alındı.

Şırnak'ın Kumçatı beldesinde terör örgütü KCK'ya yönelik olarak yapılan operasyon kapsamında 12 kişi gözaltına alındı.

Şırnak'a bağlı Kumçatı beldesinde Jandarma ve Özel Harekat polislerinin de katıldığı bir operasyon yapıldı. Beldede sabah erken saatlerinde değişik adreslerde yapılan aramalarda terör örgütü KCK operasyonu kapsamında belde belediye meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu 12 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınanların Şırnak Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldüğü belirtildi. Gözaltına alınan zanlıların isimleri ise şöyle: "E.I., G.B., A.K., S.Ç., Kumçatı Belediye Meclis üyesi Ömer Koç, Selim Benzer, Raşit Aydın, Hamit Durak, Bahattin Ertaş, Ramazan Kılıç, Abdullah Kartal ve Ahmet Kartal."

Şırnak'ta KCK Operasyonu: 12 Gözaltı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Şırnak'ta KCK Operasyonu: 12 Gözaltı - Son Dakika


Son Dakika

ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Skandallarla gündemden düşmeyen Miley Cyrus: Bizi uzaylılar kovaladı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İBB'nin söktüğü dikey bahçelere talip oldu Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı