Son Dakika Haberleri: Şırnak'ta "Turizm Haftası" Etkinliği

Şırnak'ta "Turizm Haftası" Etkinliği

5 gün önce

Şırnak Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu tarafından "Turizm Haftası" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Şırnak'ta
Şırnak Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu tarafından "Turizm Haftası" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen etkinlikte konuşan Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Müdür Vekili Dr. Öğretim Üyesi Sedat Çelik, Şırnak'ın kadim bir medeniyet coğrafyasında olduğunu belirterek, kadim medeniyetin geleceğe taşınması gerektiğini söyledi.

Çelik, "Elimize ulaşan verilere göre Şırnak ve çevresini geçen yıl 150 bin turist ziyaret etti. Bu sayıyı artırabilmek için işbirliği çerçevesinde kamu ve özel sektörle koordineli bir şekilde çalışılması gerekir. Bunun için de turizm stratejisini hep beraber belirlememiz gerekir." dedi.

Etkinlikte daha sonra yöresel yemeklerin sergilendiği stantlar gezildi. Etkinliğe Şırnak Belediye Başkan Vekili Ferit Batmaz, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:25 Kaynak: AAABD'de Yapılan Bir Araştırma Sonucunda Kadınlar İçin Bir Köpekle Uyumanın Bir Erkekle Uyumaktan Daha İyi Olduğu Ortaya Çıktı Muğla'da Akşam Saatlerinde Korkutan Deprem! YSK'nın İstanbul Toplantısı Sonrası AK Parti'den Açıklama: Delillerimiz Sağlam Suriye'de Meydana Gelen Patlamada 3 Özel Harekat Polisi Yaralandı