Son Dakika Haberleri: Şırnak U13 Futbol Takımı, Costa Brava Futbol Turnuvasında Barcelona'da Şampiyon Oldu

Şırnak U13 Futbol Takımı, Costa Brava Futbol Turnuvasında Barcelona'da Şampiyon Oldu

4 ay önce

İspanya'nın Barcelona kentinde her yıl düzenlenen uluslararası Costa Brava Futbol Turnuvasında Türkiye'yi temsil eden Şırnak U13 futbol takımı, normal süresi 0-0 sona eren maçta Danimarka Dalum takımını penaltılarda yenerek şampiyon oldu.

İspanya'nın Barselona kentinde her yıl düzenlenen ve yüzlerce futbol takımının katıldığı uluslararası Costa Brava Futbol Turnuvasında Türkiye'yi temsil eden Şırnak UYAFA futbol takımı, normal süresi 0-0 sona eren maçta Danimarka takımını penaltılarda yenerek şampiyon oldu.

İspanya'nın Barselona kentinde her yıl, 13-19 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Costa Brava Futbol Turnuvası, bugün oynanan final maçı ile sona erdi. 11 ülkeden 200 U13 düzeyinde futbol takımının katıldığı turnuvada Türkiye'yi bu yıl temsil eden Şırnak UYAFA (Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi Projesi) takımı, final maçında Danimarka'nın Dalum takımıyla karşılaştı. Normal süresi 0-0 sona eren maçta, penaltı atışları sonrası Şırnak UYAFA takımı şampiyonluğu kazandı.

VALİLİKTEN TEBRİK MESAJI

Şırnak Valiliğince yapılan yazılı açıklamada şampiyon olan futbol takımı yöneticileri ve futbolcular tebrik edilerek, "Her yıl İspanya'nın Barselona kentinde düzenlenen, 11 ülkeden yaklaşık 200 takımın katıldığı Costa Brava Futbol Turnuvasını bu yıl Şırnak UYAFA takımımız kazandı. U13 kategorisinde ülkemizi temsil eden Şırnak UYAFA takımımız, bugün Danimarka'nın Dalum takımıyla yaptığı final karşılaşmasını penaltı atışlarıyla kazanarak şampiyon oldu. Bize bu gururu yaşattıkları için başta Şırnak UYAFA takımı futbolcularımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz" denildi.


YORUMLAR


Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri Sarıoğlu, Evliliğinde Sıkıntılar Yaşıyor