Şırnak Valisi Özkan Uludere'de Yaralanan Genci Ziyaret Etti - Son Dakika

Şırnak Valisi Özkan Uludere'de Yaralanan Genci Ziyaret Etti

12.01.2012 12:11
Şırnak Valisi Özkan Uludere'de Yaralanan Genci Ziyaret Etti, System.String[]

Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, Uludere olayında ağır yaralanan Hasan Ürek'i hastanede ziyaret etti.

Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, Uludere olayında ağır yaralanan Hasan Ürek'i hastanede ziyaret etti.

Vali Vahdettin Özkan; İl Emniyet Müdürü Avni Usta, İl Sağlık Müdür Vekili Fikret İnal ve Şırnak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Eser Seren Ergöz ile birlikte Uludere ilçesi Ortasu köyü Irak sınır kesiminde hava saldırısı sonucu 34 kişinin hayatını kaybettiği olayda ağır yaralı kurtulan Hasan Ürek'i (17) tedavi gördüğü Şırnak Devlet Hastanesi Genel Cerrahi bölümünde ziyaret etti. Hasan Ürek'in babası Sait Ürek ile bir süre sohbet eden Vali Özkan, doktorlardan da yaralı gencin durumu hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Hasan Ürek'i tedavisinin devam ettiği odada ziyaret eden Vali Özkan, Ürek'e, "Böyle bir baban olduğu için çok şanslısın yanından hiç ayrılmadı. Biz arada bir gelip gidiyorduk o sürekli ayakta kaldı. Seni çok rahatsız etmeyelim. İyisin artık. Geçmiş olsun" dedi.

Hastanın sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Vali Özkan, "Hastayı biz zaten sürekli takip ediyoruz. Babası fedakarca sürekli yanında durdu. Kendisini ziyaret ettik şimdi de hastaneden ayrılıyoruz. Durumu gayet iyi" dedi.

Hasan Ürek'in babası Sait Ürek ise Kürtçe olarak valinin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduğunu söyledi. Ürek, "Durumu gayet iyi. Ne zaman taburcu edeceklerini bilmiyorum" dedi. - ŞIRNAK

Şırnak Valisi Özkan Uludere'de Yaralanan Genci Ziyaret Etti
Şırnak Valisi Özkan Uludere'de Yaralanan Genci Ziyaret Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Şırnak Valisi Özkan Uludere'de Yaralanan Genci Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Hindistan'da koronavirüs yoğun bakımında doktorun dansı tepki çekti Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı