ŞIRNAK VE SİİRT'TE TOZ TAŞINIMI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR - Son Dakika

ŞIRNAK VE SİİRT'TE TOZ TAŞINIMI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR

24.05.2022 19:57

SURİYE üzerinden gelen ve dünden itibaren etkisini sürdüren toz taşınımı Şırnak ve ilçesi Silopi ile Siirt'te hayatı olumsuz etkiledi.

SURİYE üzerinden gelen ve dünden itibaren etkisini sürdüren toz taşınımı Şırnak ve ilçesi Silopi ile Siirt'te hayatı olumsuz etkiledi.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde dün başlayan toz taşınımı etkisini sürdürüyor. Şırnak ve ilçesi Silopi ile Siirt'te kuvvetli rüzgarla birlikte gelen toz taşınımı yaşamı olumsuz etkiledi. Bazı bölgelerde özellikle görüş mesafesi düşerken, sürücüler zor anlar yaşadı. Evlerin balkonları ve araçlar tozla kaplandı. Hava kalitesindeki düşüş nedeniyle uzmanlar, zorunlu haller dışında özellikle solunum güçlüğü çekenlerin dışarı çıkmaması konusunda uyarıda bulundu. (DHA)

YORUMLAR
500
Cudi Dağı zirvesinde gemi siluetinde yapılar için düğmeye basıldı Cudi Dağı zirvesinde gemi siluetinde yapılar için düğmeye basıldı Son dakika: Siirt'e doktor atamaları Son dakika: Siirt'e doktor atamaları Şehit Şafak Evran şehadetinin yıldönümünde dualarla yad edildi Şehit Şafak Evran şehadetinin yıldönümünde dualarla yad edildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ŞIRNAK VE SİİRT'TE TOZ TAŞINIMI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement