Siroma Projesi - Son Dakika

Siroma Projesi

22.02.2017 09:32
Siroma Projesi, System.String[]

“Romanların Yoğun Olarak Yaşadığı Yerlerde Sosyal İçermenin Desteklenmesi Operasyonu (SİROMA)” kapsamında Kırklareli’ne ziyaretler gerçekleşti.

"Romanların Yoğun Olarak Yaşadığı Yerlerde Sosyal İçermenin Desteklenmesi Operasyonu (SİROMA)" kapsamında Kırklareli'ne ziyaretler gerçekleşti.

Ziyaret SİROMA Projesi Sosyal Politika ve İstihdam Koordinatörü Timo PIıramen, SİROMA Sosyal Hizmet Uzmanı Zeynep Uygurer, Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve AB Genel Müdürlüğü'nü temsilen Şevket Uslu, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'nü temsilen Nesrin Acar tarafından bir ziyaret gerçekleşti.

Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda konuklara ildeki Roman vatandaşlara yönelik yürütülen uygulamalar ve projeler ile devamsızlık sorunu olan çocuklara yönelik Vali Faik Üstün İlkokulunda devam eden "Dezavantajlı Öğrencilerin Eğitim Öğretime Erişiminin Sağlanması ve Başarı Durumlarının İyileştirilmesi Projesi" çalışmaları hakkında bilgi verildi. - KIRKLARELİ

Siroma Projesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Siroma Projesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Aşı yaptıracak mısınız?" sorusuna yanıt: Aşı olmam konusunda bir sıkıntı yok Bursaspor'un parlayan yıldızı Ali Akman'a Marsilya ve Red Bull Grubu talip oldu Trabzon'da temaslı kişilerin gizlenmesi vaka sayısını katladı! Vali tehlikeye dikkat çekti: Sağımız solumuz korona İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Nice'te teknik direktör Patrick Vieira'nın görevine son verildi Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek