Sırp Taraftar Cinayeti Şüphelileri Adliyeye Sevk Edildi - Son Dakika

Sırp Taraftar Cinayeti Şüphelileri Adliyeye Sevk Edildi

28.11.2014 10:14
Sırp Taraftar Cinayeti Şüphelileri Adliyeye Sevk Edildi

Sırp TARAFTAR CİNAYETİ ŞÜPHELİLERİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ (görüntünün tamamı) Haber-Kamera: Sinan BİLGİLİ - Hasan YILDIRIM - İSTANBUL DHA Galatasaray LIV Hospital ile Kızılyıldız arasında oynanan basketbol maçı öncesinde çıkan olaylar sırasında Sırp taraftar Marko İvkoviç'in bıçakla öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 7 kişi adliyeye sevkedildi.

Sırp TARAFTAR CİNAYETİ ŞÜPHELİLERİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ (görüntünün tamamı)

Haber-Kamera: Sinan BİLGİLİ - Hasan YILDIRIM - İSTANBUL DHA

Galatasaray LIV Hospital ile Kızılyıldız arasında oynanan basketbol maçı öncesinde çıkan olaylar sırasında Sırp taraftar Marko İvkoviç'in bıçakla öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 7 kişi adliyeye sevkedildi.

Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi Ezeli rakipler şimdi de transferde karşı karşıya geldi: Galatasaray da Seferovic'e kancayı taktı! Ezeli rakipler şimdi de transferde karşı karşıya geldi: Galatasaray da Seferovic'e kancayı taktı! Şampiyonlar Ligi'ni kazandı, Galatasaray'a geliyor! Aslan, Isco transferi için harekete geçiyor Şampiyonlar Ligi'ni kazandı, Galatasaray'a geliyor! Aslan, Isco transferi için harekete geçiyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sırp Taraftar Cinayeti Şüphelileri Adliyeye Sevk Edildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement