Şiş;" Şanssızlıklardan biraz hedefimizden saptık,bundan sonra daha iyi olacağız" - Son Dakika

Şiş;" Şanssızlıklardan biraz hedefimizden saptık,bundan sonra daha iyi olacağız"

22.10.2020 14:16
Şiş;

Basketbol takımıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığ İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, "Sezon başı planlamamız da aldığımız oyuncuların sakatlıkları bizim organizasyonumuzu bozdu.

Basketbol takımıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığ İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, "Sezon başı planlamamız da aldığımız oyuncuların sakatlıkları bizim organizasyonumuzu bozdu. 5 maçın 4'ünü kaybettik ve önceki gün ilk galibiyetimizi aldık. Şanssızlıklardan biraz hedefimizden saptık ama bundan sonra daha iyi olacağımız kanaatindeyim"dedi.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden B. Elazığ İl Özel İdare spor'da Genel Sekreter Ali Şiş, Kulüp Başkanı Mustafa Alpay ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Takımın bugünlere gelmesinde herkesi emeği olduğuna dikkat çeken İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş,"Uzun yıllardır liglerde yer alan takımımız inşallah maçlar ertelenmezse bu yıl Avrupa kupalarında yer alacak. Biz Avrupa takımlarının Elazığ'a gelecek olmasını çok önemsiyoruz. Bu şehirde yaşayan insanların yaşanan süreçlerden dolayı yüzünü güldürecek spor harici başka bir şey göremiyoruz. İnsanların deprem psikolojisinden kurtulmalarını amaçlıyoruz"dedi.

Vali Erkaya Yırık'ın kendilerinden daha fazla takımı sahiplendiğine değinen ve teşekkür eden Şiş," Sezonbaşı planlamamız da aldığımız oyuncuların sakatlıkları bizim organizasyonumuzu bozdu. 5 maçın 4'ünü kaybettik ve önceki gün ilk galibiyetimizi aldık. Galibiyet önemliydi ve inşallah devamı gelecek. Yeni hocamız görevine başladı. Asıl hedefimiz bir kurum takımı olarak altyapı. Bölgede de taramalar yapacağız. Bir çok kulüpte olmayan imkanlara sahibiz. Şanssızlıklardan biraz hedefimizden saptık ama bundan sonra daha iyi olacağımız kanaatindeyim. Herkesin heyecanlanacağı bir takım oluşturmak istiyorum"ifadelerini kullandı. - ELAZIĞ

Şiş; Şanssızlıklardan biraz hedefimizden saptık,bundan sonra daha iyi olacağız
Şiş; Şanssızlıklardan biraz hedefimizden saptık,bundan sonra daha iyi olacağız

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Şiş;' Şanssızlıklardan biraz hedefimizden saptık,bundan sonra daha iyi olacağız' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Mesut Özil'i kadro dışı bırakan Arteta kendisini savundu: Tüm sorumluluk benim, vicdanım rahat Yanında mastürbasyon yapan muavini videoya alan genç kız: Sözlü taciz edip bana dokundu Son Dakika! Aliyev: Dağlık Karabağ'a gözlemci ve barış gücü gönderilmesi konusunda Bakü, kendi koşullarını sunacak Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler Fotoğraf karesinden çıkarılan İnce ateş püskürdü: Partide bölücü kimmiş herkes gördü Avustralya'da yapılan araştırmaya göre bakımevlerindeki yaşlılar cinsel tacize uğruyor Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Azerbaycan askerleri Ermenilerin yaptığı alçaklığı gözler önüne serdi! Tarihi camiyi domuz ahırına çevirmişler