Son Dakika Haberleri: Şişli'de otomobil evin salonuna daldı

Şişli'de otomobil evin salonuna daldı

4 gün önce

ŞİŞLİ'de sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkan otomobil bir evin salonuna daldı.

ŞİŞLİ'de sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkan otomobil bir evin salonuna daldı. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, evin duvarının bir bölümü yıkıldı.

Kaza, Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sokak 35 Numaralı apartmanın giriş katında saat 20.30 sıralarından meydana geldi. İddialara göre, 34 SR 1578 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkarak kaldırıma çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobili eve daldı. Kazada, evin salonunun duvarı yıkıldı. O sırada salonda oturan Irak uyruklu yaşlı karı-koca şans eseri kazadan yara almadan kurtuldu. Mahalle sakinlerinden olan bir kadın, "Yanlışlıkla fren yerine gaza basmış. Arabayı kaldırıma vurunca panikleyip fren yerine gaza basmış. Polis geldi, çekici geldi. Herhangi bir yaralanan falan yok" dedi.


- İstanbul
Şişli'de otomobil evin salonuna daldı
Haber Yayın Tarihi: 07.11.2019 10:57 Kaynak: DHAEsper: Türkiye hem S-400'lere sahip olup hem de F-35'lerle devam edemez
Son Dakika: Fahrettin Altun: ABD ile yeni bir sayfa açmaya hazırız Trump-Erdoğan zirvesi öncesi büyük skandal! ABD'li komutanla YPG'li terörist aynı karede Tahliye edilen Ahmet Altan hakkında yakalama kararı çıkarıldı