Şişli'de feci olay! Polis memuru emniyet binasında intihar etti - Son Dakika

Şişli'de feci olay! Polis memuru emniyet binasında intihar etti

06.10.2022 01:19

İstanbul Şişli'de polis memuru E.S., ilçe emniyet müdürlüğü binasında boş bir odada, silahıyla intihar etti. Ambulansla apar topar hastaneye kaldırılan E.S., yapılan müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru E.S., Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü binasındaki boş bir odada, silahıyla kendine ateş etti. Olayın ardından hastaneye kaldırılan E.S., yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

PSİKOLOJİK DESTEK ALIYORMUŞ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, polis memuru E.S.'nin 2021 ve 2022 yıllarında düzenli olarak psikolojik destek aldığı belirtildi. E.S.'nin uzman eşliğinde yapılan görüşmeler sonucunda, görevine devam etmesinde sakınca görülmediğinin belirlendiği ifade edildi.

Şişli'de polis memuru emniyet binasında intihar etti

SORUŞTURMA AÇILDI

Polis memuru E.S.'nin böbrek hastası olması nedeniyle ameliyat edildiği, bu süreçte İl Emniyet Müdürlüğü'nce maddi ve manevi destekte bulunulduğu kaydedildi. Açıklamada, "Tüm teşkilat mensuplarımızı derinden üzen intihar olayında varsa ihmali olanların tespit edilmesi için de soruşturma açılmıştır" ifadeleri yer aldı.

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN AÇIKLAMA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

"05.10.2022 tarihinde Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru E.S., il emniyet müdürlüğümüzde boş bir odada kendi silahıyla intihar etmiştir. Olay sonrası ambulans ile hastaneye sevk edilen E.S. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Polis memurumuz E.S., 2021 ve 2022 yıllarında düzenli olarak psikolojik destek almış, uzman eşliğinde yapılan görüşmeler neticesinde görevine devam etmesinde sakınca bulunmadığı belirlenmiş, aynı zamanda böbrek hastası olması nedeniyle ameliyat edilmiş, bu süreçte de görevlimize İl Emniyet Müdürlüğü'müzce maddi ve manevi destekte bulunulmuş ve sürekli yanında bulunulmuştur. Tüm teşkilat mensuplarınızı derinden üzen intihar olayında varsa ihmali olanların tespit edilmesi için de soruşturma açılmıştır."

Kaynak: DHA
YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Aksaray'da bir evde kraliyet piton yılanı, kaplumbağa ve sakallı ejderler bulundu Aksaray'da bir evde kraliyet piton yılanı, kaplumbağa ve sakallı ejderler bulundu AKSARAY'DA 1 KRALİYET PİTONU İLE 10 SAKALLI EJDER ELE GEÇİRİLDİ AKSARAY'DA 1 KRALİYET PİTONU İLE 10 SAKALLI EJDER ELE GEÇİRİLDİ Samsun'da 43 yıl hapis cezası bulunan hükümlü spor salonundan çıkarken yakalandı Samsun'da 43 yıl hapis cezası bulunan hükümlü spor salonundan çıkarken yakalandı

Son Dakika Güncel Şişli'de feci olay! Polis memuru emniyet binasında intihar etti - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement