Küçük çocuğun 3 parmağı kopmuştu! Yürüyen merdiven dehşetinin görüntüleri ortaya çıktı - Son Dakika

Küçük çocuğun 3 parmağı kopmuştu! Yürüyen merdiven dehşetinin görüntüleri ortaya çıktı

04.02.2023 08:27

Şişli'de ailece gittikleri bir alışveriş merkezinde, yürüyen merdivene ayağı sıkışan 7 yaşındaki çocuğun üç parmağı koptu. Olayla ilgili taksirle yaralama suçundan soruşturma başlatılırken, dehşet anlara ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Perşembe günü saat 13.00 sıralarında Filipinler uyruklu aile Şişli'de bir AVM'ye gitti. İddiaya göre, alışveriş merkezinin metro katında bulunan yürüyen merdiveni kullandıkları sırada, 7 yaşındaki çocukları A.M.L'nin sağ ayağı mekanizmaya sıkıştı. A.M.L'nin 3 parmağı kopan sağ ayağı, sıkıştığı yerden çıkarıldı.

PARMAKLARI YERİNE DİKİLEMEDİ

Çocuk, hemen Baltalimanı Kemik Hastanesi'ne götürüldü. Kopan üç parmağa ise merdivenin sökülmesiyle ulaşıldı. Parmaklar, tekrar yerine dikilemeyince çocuk özel bir hastaneye sevk edildi. Ameliyatı yapılan çocuğun tedavisi devam ederken, olayla ilgili 'taksirle yaralama' suçundan soruşturma başlatıldı. Kapatılan yürüyen merdivene 'Teknik bir arıza nedeni ile geçici olarak servis dışıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz' yazısı asıldı.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Dehşet anlarına ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, annesi ile birlikte merdivenden inen A.M.L.'nin ayağının sıkıştığı, annesinin çocuğu kurtarmaya çalıştığı, çevredekilerin yardım etmek için ailenin yanına gittiği ve panik anları yer aldı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İstanbul'da akılalmaz olay! 2 çocuk, 4 milyon liralık altın bulunan çantayı çaldı İstanbul'da akılalmaz olay! 2 çocuk, 4 milyon liralık altın bulunan çantayı çaldı Gazzeli çocuklar İsrail hapishanelerinde tutuklu babalarını görme talebiyle gösteri düzenledi Gazzeli çocuklar İsrail hapishanelerinde tutuklu babalarını görme talebiyle gösteri düzenledi İstanbul'da İETT otobüsünün arkasında 'örümcek adam' yolculuğu kamerada İstanbul'da İETT otobüsünün arkasında 'örümcek adam' yolculuğu kamerada

Son Dakika Güncel Küçük çocuğun 3 parmağı kopmuştu! Yürüyen merdiven dehşetinin görüntüleri ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement