Son Dakika Haberleri: Kelime-i Şehadet Getirip Hastanenin 6. Katından Atladı

Kelime-i Şehadet Getirip Hastanenin 6. Katından Atladı

10 ay önce

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin 6'ncı katından bir erkek şahıs aşağıya atladı. Kelime-i Şehadet getirerek kendini boşluğa bırakan adam yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin 6'ncı katından bir erkek şahıs aşağıya atladı. Şahsa sağlık görevlileri müdahale ederken, güvenlik görevlileri basın mensuplarına saldırdı.

BÜYÜK PANİK YAŞANDI

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördüğü öğrenilen bir şahıs, hastanenin yedinci katından atladı. Herkesin gözü önünde aşağıya atlayan şahıs nedeniyle hastalar büyük panik yaşarken, o anlar saniye saniye görüntülendi. Güvenlik görevlileri ise görevini yapan basın mensuplarına saldırdı.

AĞIR YARALANDI

Öte yandan şahsın altıncı kattan aşağıya atladığı ana ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde şahıs hastanenin penceresinden aşağıya sarkıyor. Ardından bağırarak aşağıya atlıyor. Olayın ardından ağır yaralanan şahsın ise tedavisi sürüyor.


YORUMLAR


Oyuncu Yalçın Dümer: Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Evliliğiniz 6 Ayda Biter' Dedi, Öyle de Oldu Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı

Cumhur İttifakı'nın Çeşme Adayı, Ailevi Sebeplerden Dolayı Adaylıktan Çekildi