Son Dakika Haberleri: Şivan Perver, Babasının Cenazesine Canlı Yayınla Katıldı

Şivan Perver, Babasının Cenazesine Canlı Yayınla Katıldı

6 ay önce

Şivan Perver olarak bilinen Kürt sanatçı İsmail Aygün, 94 yaşında hayata gözlerini yuman babası için kurulan taziye çadırına canlı yayınla bağlandı.

Yurtdışında yaşayan Kürt sanatçı Şivan Perver, dün vefat ederek toprağa verilen babası için gelenlerin taziye dileklerini taziye çadırına kurulan ekrana görüntülü olarak bağlanarak ile kabul etti.

4 EŞLİYDİ, 25 ÇOCUĞU VAR

'Şivan Perver' ismiyle tanınan Kürt şarkıcı İsmail Aygün'ün 4 eşli, 25 çocuğu olan babası Yunus Aygün (94), dün sabah hayatını kaybetti ve Viranşehir'in Kayalı Mahallesi'ne defnedildi.

TAZİYE ÇADIRINA GÖRÜNTÜLÜ BAĞLANDI

Almanya'da olduğu için cenazeye katılamayan Şivan Perver, mahallede kurulan taziye çadırına yerleştirilen ekrana görüntülü olarak bağlandı.

KATILIMCILARA NASİHATTE BULUNDU

Çadıra gelenlerin taziyelerini kabul eden Şivan Perver, Kürtçe konuşmasında katılımcılara teşekkür etti ve herkesi büyüklerinin kıymetlerini bilmesi tavsiyesinde bulundu.


YORUMLAR


Son Dakika! Şile'de Kıyıya Oturan Gemide Mahsur Kalan Mürettebat Kurtarılırken Adeta Can Pazarı Yaşandı Patronlardan Asgari Ücret Açıklaması: 2 Bin TL'nin Üzerinde Olmaması Gerekir

Savcılık, Sıla'ya Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Ahmet Kural'ın 5 Yıl Hapsini Talep Etti