Sivas'a yeni toptan sebze hali yapılacak - Son Dakika

Sivas'a yeni toptan sebze hali yapılacak

20.10.2020 17:49
Sivas'a yeni toptan sebze hali yapılacak, System.String[]

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, yeni yapılacak toptan sebze hali projesi için esnafla bir araya geldi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, yeni yapılacak toptan sebze hali projesi için esnafla bir araya geldi.

Sivas Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Bilgin, kentte hayata geçirilmesi planlanan proje için hal esnafının görüş ve önerilerini aldı.

Proje için düşünülen kamu kaynağını doğru ve etkili kullanmak amacıyla esnafla bir araya geldiklerini belirten Bilgin, şunları kaydetti:

"Mevcut sebze halimizin sorunları düzenleme yaparak bitmiyor. 36 yıllık bir yer burası, toptan sebze halini şehrin çok uzağına götürmeden hem esnafımızın hem de hemşerilerimizin kolay ulaşacağı bir yere taşıyarak ihtiyaca cevap veren, karışıklığın giderildiği bir sebze halini inşa etmek istiyoruz. Bunu yaparken de söylediğimiz gibi talep ve önerilerinizi alarak planlayalım düşüncesiyle buradayız. Sizlerle mutabık kalırsak gelecek sene yaz sonunda sizleri modern bir hal kompleksine kavuşturacağız."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sivas'a yeni toptan sebze hali yapılacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Son Dakika: Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Trabzonspor Süper Kupa'yı müzesine götürdü Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu