Sivas Belediye Başkanı Bilgin öğretmenleri makamında kabul etti - Son Dakika

Sivas Belediye Başkanı Bilgin öğretmenleri makamında kabul etti

24.11.2020 15:31
Sivas Belediye Başkanı Bilgin öğretmenleri makamında kabul etti, System.String[]

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri makamında ağırladı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri makamında ağırladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım, Selçuk Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Yılmaz ve Fizik Öğretmeni Yıldız Kiriş, Bilgin'i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Bilgin, öğretmenler gününü kutladı.

Eğitimin sadece bir müdürlüğe bırakılacak kadar dar bir alan olmadığını belirten Bilgin, "Toplumun tüm kesimleri, başta yerel yönetimler olmak üzere tüm sivil toplum örgütleri bu noktada elini değil tüm vücudunu taşın altına koymalı. Biz de bu noktada gerek öğrencilerimizin gerekse öğretmenlerimizin daha altyapısı gelişmiş eğitim yuvalarında eğitim vermesi noktasında çalışmalarımızı yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Biz eğitim camiasının emrindeyiz." ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım ise okullara yaptığı katkılar ve çevre düzenlemelerinden dolayı Bilgin'e teşekkür ederek, "Çok sayıda tablet dağıtımı yaparak eğitime destek verdiniz. Gönül belediyeciliği bu olsa gerek, şehri imar ederken gönülleri de imar ediyorsunuz." açıklamasında bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sivas Belediye Başkanı Bilgin öğretmenleri makamında kabul etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde 13. kattan beton zemine düşen genç, doğum gününde hayatını kaybetti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu