Sivas Belediyesi'nden Tünelde Iftar - Son Dakika

Sivas Belediyesi'nden Tünelde Iftar

3 yıl önce

Sivas Belediyesi'nden tünelde iftarSİVAS Belediyesi tarafından inşaatı devam eden Mevlana-Yüceyurt tünelinde iftar programı düzenlendi.

Sivas Belediyesi'nden Tünelde Iftar, System.String[]

Sivas Belediyesi'nden tünelde iftar


SİVAS Belediyesi tarafından inşaatı devam eden Mevlana-Yüceyurt tünelinde iftar programı düzenlendi.


Sivas Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl temeli atılan ve 350 metresi tamamlanan Mevlana-Yüceyurt tünelinde iftar programı düzenlendi. Programa Sivas Valisi Davut Gül, AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip, Belediye Başkanı Sami Aydın ve bazı protokol üyeleriyle birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Programda 650 kişilik iftar yemeği dağıtılırken, menüde mercimek çorbası, kavurma ve pilav ile birlikte tatlı yer aldı. Akşam ezanın okunması ile birlikte vatandaşlar ve tünelde çalışan işçiler birlikte oruçlarını açtı. Programda konuşan Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, bu tünelin Sivas için hayati önem taşıdığını ve şehrin doğusu ile batısını birbirine bağladığını söyledi. İnşaatın önemli bir kısmının tamamlandığını belirten Başkan Aydın, tünelin son teknoloji sistemleri ile inşa edildiğini ifade etti. Kentteki araç trafiğinin her geçen gün arttığını vurgulayan Vali Davut Gül ise, buna bir çözüm olarak bu tünelin inşa edildiğini söyledi.

Sivas Belediyesi'nden Tünelde Iftar

Haber Yayın Tarihi: 18.06.2017 12:06 Kaynak: DHASon Dakika

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 'prezervatif' tartışması
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi AK Parti'de 3 ilçe başkanı görevlerinden istifa etti