Sivas İl Özel İdaresi'nde Adaylığı Sona Eren Memurlar İçin Tören Düzenlendi - Son Dakika

Sivas İl Özel İdaresi'nde Adaylığı Sona Eren Memurlar İçin Tören Düzenlendi

26.11.2012 16:46
Sivas İl Özel İdaresi'nde Adaylığı Sona Eren Memurlar İçin Tören Düzenlendi, System.String[]

Sivas İl Özel İdaresi'nde 1 yıllık adaylık sürecini tamamlayan memurlar, yemin ederek asalet aldı.

Sivas İl Özel İdaresi'nde 1 yıllık adaylık sürecini tamamlayan memurlar, yemin ederek asalet aldı.

Sivas İl Özel İdaresi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, aday memurların asalet almaları için tören düzenlendi. Törende konuşan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, memurların bir yıllık çalışmalarının ardından bilgi ve birikimleriyle asalet almaya hak kazandıklarını bildirdi. Bu töreninin memurların hayatlarında farklı bir heyecan yarattığını ifade eden Ayhan, aday memurlardan kurum kültürü ve adaletine inanmalarını istedi.

Memurların çalıştıkları kurumlarda özverili bir performans göstermesi gerektiğini kaydeden Ayhan, "Özellikle kurumsal ehliyetinizi güçlü tutmanızı istiyorum. Çalıştığınız kurumda ailenizden daha çok mesai arkadaşlarınızla birlikte olacaksınız. Kuruma inanmanız ve değişime ayak uydurmanız, başarınızı daha çok artıracaktır" ifadelerini kullandı.

İl Özel İdaresi'nin herkese eşit mesafede olduğunu belirten Ayhan, yeni memurlardan en iyi şekilde hizmet etmelerini istedi. Ayhan şunları kaydetti:

"İdaremizce 2012 yılı programında kurumumuzdan kaynaklanmayan problemlerin dışında tüm işlerimiz yüzde 90 başarıyla tamamlandı. Bu işlerin başarılı olmasında birim müdürlerimiz ve tecrübeli teknik personellerimizin yanı sıra sizlerin de katkısı büyüktür. Bu güçle 2013 programını yüzde 50 artırmış bulunuyoruz. İnşallah personellerimizin azim ve kararlılığıyla daha güzel başarılara imza atacağımızı düşünüyorum."

Özel İdare Meclis Salonu'nda gerçekleşen törende, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları Alparslan Ceyhan ve Mevlüt Soysal ile birim müdürleri de hazır bulundu.

Muhabir: Serhat Zafer

Yayıncı: Ahmet Ekici - SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sivas İl Özel İdaresi'nde Adaylığı Sona Eren Memurlar İçin Tören Düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Galatasaray-Bakken Bears maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi