Son Dakika Haberleri: Sivas'ın Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı

Sivas'ın Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı

2 gün önce

Sivas'ın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu.

Sivas'ın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu.

Karadeniz- Akdeniz bağlantı yolu olarak bilinen Suşehri-Sivas kara yolunun 2010 rakımlı Geminbeli Geçidi'nde sabah etkisini gösteren kar yağışı, yüksek kesimleri beyaz örtüyle kapladı. Nisanda kar yağışıyla karşılaşan vatandaşlardan bazıları, öz çekim yaptı.

Vatandaşlardan Cafer Geldi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Geminbeli zirvesinde kar yağışı sürpriziyle karşılaştığını ve çok mutlu olduğunu ifade etti.

Kar topu oynayan Oğuzhan Çifci ise Geminbeli Geçidi'nin her mevsim güzel olduğunu belirterek, "Her yıl bu aylarda kısa süreli de olsa kar yağışı oluyor. Bizler de fotoğraf çekilmeye geldik. Şu anda kış güzelliğini yaşıyoruz." dedi.

Öte yandan, kara yolunda seyreden sürücüler, kar yağışı nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 04:35 Kaynak: AAİsmail Küçükkaya'dan Erkan Tan'a Mehter Göndermesi İtalya Devlet Televizyonun Kadın ve Erkeklere Ayrı Kanal Oluşturmayı Planlaması Tepkilere Neden Oldu Bakan Pekcan: 75 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefi İçin ABD ile Ortak Çalışma Grubu Kuruyoruz Bahçeli'den Çok Konuşulacak Bir Çıkış Daha: Oy Oranımız 18,81'dir, O da Atatürk'ün Doğumudur