Son Dakika Haberleri: Sivas'ta bilekler yarıştı

Sivas'ta bilekler yarıştı

8 gün önce

- Sivas'ta bilekler yarıştıSİVAS - Sivas Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bilek Güreşi İl Temsilciliği organizesinde Sivas'ta Amatör Spor Haftası programları kapsamında "Bilek Güreşi Yarışması" gerçekleştirildi.

- Sivas'ta bilekler yarıştı

SİVAS - Sivas Belediyesi, Gençlik ve Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor İl Müdürlüğü ve Bilek Güreşi İl Temsilciliği organizesinde Sivas'ta Amatör Spor Haftası programları kapsamında "Bilek Güreşi Yarışması" gerçekleştirildi.

Kongre Müzesi Bahçesi'nde yapılan bilek güreşi müsabakalarına kızlarda 56, erkeklerde ise 109 sporcu katılım sağladı. Erkekler 6 kategoride yarışırken, kızlar 2 kategoride mücadele etti. Heyecan dolu bilek güreşi müsabakalarında sporcular rakipleriyle kıyasıya mücadele ederek dereceye girebilmek için ter döktü.

Daha sonra bilek güreşi müsabakalarında dereceye girenlere madalya ve katılım belgesi takdim edildi.

Bilek güreşi müsabakalarına katılan sporcular ise, Sivas'ta böyle bir organizasyonun düzenlenmesinden dolayı mutlu olduklarını belirterek, yetkililere teşekkür etti.

Sivas'ta bilekler yarıştı

Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 09:02 Kaynak: İHA

YORUMLAR


ABD basını, Türkiye ile ABD arasındaki 13 maddelik anlaşmayı "Türkiye'nin zaferi" olarak gördü
Erdoğan'a teşekkür eden Donald Trump'tan yeni açıklama: Kimsenin yapmadığını yaptık Çağla Şıkel, asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı'na destek oldu Merih Demiral: Ronaldo beni asker selamı ile karşıladı