Sivas'ta Çıkan Yangında Babaanne ve 2 Torunu Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Sivas'ta Çıkan Yangında Babaanne ve 2 Torunu Hayatını Kaybetti

03.03.2016 14:36
Sivas'ta Çıkan Yangında Babaanne ve 2 Torunu Hayatını Kaybetti, System.String[]

Sivas’ta elektrikli battaniyeden çıktığı iddia edilen yangında 2’si çocuk 3 kişinin hayatını kaybetmesinin yankıları sürüyor.

Sivas’ta elektrikli battaniyeden çıktığı iddia edilen yangında 2’si çocuk 3 kişinin hayatını kaybetmesinin yankıları sürüyor. Komşuları, çocukların babası İlyas Altun’un kalorifer ateşçiliği işiyle ailesinin geçimini temin ettiğini söyledi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde gece 01.30 sıralarında, 5 kişilik Altun ailesinin yaşadığı evde 93 yaşındaki Fatma Altun ile torunu 6 yaşındaki Muhammed Hüseyin, ısınmak için yaktıkları elektrikli battaniyeden çıktığı iddia edilen yangında feci şekilde yanmıştı. Dumandan etkilenen diğer torun 4 yaşındaki Zeynep ise hastanede vefat etmişti.

Komşularından Rıfat Baydar, ailenin kirada oturduğunu anlatarak, “Altun ailesi, evleri yapıldığı için kirada oturuyordu. Çocuklara çok üzüldüm. Çocukların ikisi de buralarda dolanıyordu. Durumları pek de iyi değildi. Baba kalorifer yakıyordu, yazları da başka işlere bakıyordu." dedi.

Bu arada geçen ay doğalgaz faturasının fazla gelmesi nedeniyle ailenin bir süredir soba ve elektrikli battaniye ile ısınmaya çalıştıkları öne sürüldü.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Sivas'ta Çıkan Yangında Babaanne ve 2 Torunu Hayatını Kaybetti - Son Dakika


Son Dakika

Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! "4 gece kalmanız şart, fiyatı 18 bin" diyen bile var Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı