Sivas'ta Kar Yağışı - Son Dakika

Sivas'ta Kar Yağışı

12.01.2012 17:26
Sivas'ta Kar Yağışı, System.String[]

Sivas'ta sabah saatlerinden itibaren aralıklarla etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.

Sivas'ta sabah saatlerinden itibaren aralıklarla etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Kar yağışı nedeniyle kent genelinde 74 köy yolu ulaşıma kapanırken 3 köyede elektrik verilemiyor.

Sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı kentte etkisini sürdürdü. Yağış nedeniyle yayalar zor anlar yaşarken kent merkezinde de trafikte aksamalar görüldü. Kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yollarda çok sayıda maddi hasarlı kazalar meydana geldi. Kent merkezinde hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı çok sayıda köy yolunuda ulaşıma kapadı. Sivas genelinde 74 köy yolunun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapndığı belirtilirken 3 köye de elektrik verilemediği bildirildi. Şehirlerarası yollarda ise yollarda yaşanan buzlanma nedeni ile karayolları ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Sivas- Erzincan, Sivas- Tokat ve Sivas- Malatya istikametine seyir halinde olan sürücülere dikkatli olmaları hususunda uyarılar yapıldı.

Sivas'ta Kar Yağışı
Sivas'ta Kar Yağışı
Sivas'ta Kar Yağışı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sivas'ta Kar Yağışı - Son Dakika


Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğa işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin