Son Dakika Haberleri: Sivas'ta Akşam Saatlerinde Bastıran Kar Yağışı Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu

Sivas'ta Akşam Saatlerinde Bastıran Kar Yağışı Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu

4 ay önce

Sivas'ta akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı kartpostallık görüntüler oluşturdu. Beyaz örtünün kapladığı şehirdeki cadde ve sokaklarda çocuklar karın keyfini çıkardı.

Sivas'ta akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı kartpostallık görüntüler oluşturdu. Çocuklar beyaza bürünen cadde sokaklarda karın keyfini çıkardı.

CADDE VE SOKAKLAR BEYAZA BÜRÜNDÜ

İki gündür devam eden soğuk ve yağışlı hava akşam saatlerinden itibaren yerini kar yağışına bıraktı. Kar yağışı sonrası cadde ve sokaklar beyaza büründü.

ÇOCUKLAR KARIN KEYFİNİ ÇIKARDI

Tarihi Cumhuriyet Meydanı'nda kartpostallık görüntüler oluştu. Vatandaşlar kar yağışının altında bol bol fotoğraf çekindi. Çocuklarda karın keyfini doyasıya yaşadı.

TRAFİKTE AKSAMALAR YAŞANDI, EKİPLER TUZLAMA ÇALIŞMASI YAPTI

Şehirlerarası yollarda da etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle trafikte aksamalar yaşandı. Karayolları ekipleri yollarda tuzlama çalışması yaptı. Kar yağışının gece boyunca etkisini sürdürdü.

İşte kartpostallık görüntüler oluşturan kar yağışından kareler;
PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş Şarkıcı Göksel'in Yataktaki Cesur Pozu Olay Oldu Son Dakika! Hollanda Polisi Açıkladı: Utrecht Saldırganı Her Yerde Aranıyor