Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor - Son Dakika

Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor

9 yıl önce

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Cafer Çongar, beraberindeki birim müdürleriyle mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor, System.String[]

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Cafer Çongar, beraberindeki birim müdürleriyle mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Ziyarette, 2011 yılında yapılan çalışmaları da değerlendiren Başkan Yardımcısı Çongar, 2012 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında muhtarlara görüş alışverişinde bulundu.


2011 yılında yapımı tamamlanan muhtarlıkları ziyaret ederek, hem muhtarların sorunlarını dinleyen hem de belediye tarafından yapılacak olan çalışmaları değerlendiren Başkan Yardımcısı Cafer Çongar, Diriliş Mahalle Muhtarı Ahat Koç ile bir araya geldi.


Başkan Yardımcısı Çongar, "2011 yılında yaptığımız çalışmaları değerlendirerek, 2012 yılındaki çalışmalarımızı planlamak amacıyla muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz." dedi.


Sivas Belediyesi tarafından son iki yılda toplam 30 mahalleye muhtarlık binası yapıldığını aktaran Çongar, 2011 yılı içerisinde de 15 mahalleye daha muhtarlık binası yaptıklarını kaydetti.


Çongar, bu hizmetlerle Sivas Belediyesi'nin hem mahalle muhtarlarına kalıcı bir mekân, hem de mahalle sakinlerinin kolay hizmet almalarını sağladığını kaydetti.


Diriliş Mahalle Muhtarı Ahat Koç ise Başkan Yardımcısı Çongar ve belediye birim müdürlerine yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 01:05 Kaynak: CHASon Dakika

Çinli hemşirenin videosu tüm dünyayı salladı: Hükümet yalan söylüyor, enfekte sayısı 90 bin
Aç kurtların köpeklere kurduğu akıl almaz tuzak kamerada! Soylu, HDP'li Ergani Belediyesi'nin yardımlarının neden kabul edilmediğini açıkladı

Son Dakika Haberleri