Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor - Son Dakika

Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor

02.01.2012 13:05
Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor, System.String[]

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Cafer Çongar, beraberindeki birim müdürleriyle mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Cafer Çongar, beraberindeki birim müdürleriyle mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Ziyarette, 2011 yılında yapılan çalışmaları da değerlendiren Başkan Yardımcısı Çongar, 2012 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında muhtarlara görüş alışverişinde bulundu.

2011 yılında yapımı tamamlanan muhtarlıkları ziyaret ederek, hem muhtarların sorunlarını dinleyen hem de belediye tarafından yapılacak olan çalışmaları değerlendiren Başkan Yardımcısı Cafer Çongar, Diriliş Mahalle Muhtarı Ahat Koç ile bir araya geldi.

Başkan Yardımcısı Çongar, "2011 yılında yaptığımız çalışmaları değerlendirerek, 2012 yılındaki çalışmalarımızı planlamak amacıyla muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz." dedi.

Sivas Belediyesi tarafından son iki yılda toplam 30 mahalleye muhtarlık binası yapıldığını aktaran Çongar, 2011 yılı içerisinde de 15 mahalleye daha muhtarlık binası yaptıklarını kaydetti.

Çongar, bu hizmetlerle Sivas Belediyesi'nin hem mahalle muhtarlarına kalıcı bir mekân, hem de mahalle sakinlerinin kolay hizmet almalarını sağladığını kaydetti.

Diriliş Mahalle Muhtarı Ahat Koç ise Başkan Yardımcısı Çongar ve belediye birim müdürlerine yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor
Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sivas'ta Mahallelerin Sorunları Yerinde Tespit Ediliyor - Son Dakika


Son Dakika

Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Son Dakika: ABD'de Kongre binası, güvenlik tehdidi nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatıldı Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı Kadın doktora tacizci şoku! Hastası gibi muayene odasına girdi, aylardır peşinde olduğu ortaya çıktı Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı