Sivas'ta Yeni Yıl Manzaraları - Son Dakika
Sivas'ta Yeni Yıl Manzaraları

Sivas'ta Yeni Yıl Manzaraları

01.01.2012 03:10

-sivas Valisi Ali Kolat ve beraberindeki protokol üyeleri yılbaşı nedeniyle kentte görev yapan polis, jandarma ve itfaiyenin yeni yılını kutladı.

-sivas Valisi Ali Kolat ve beraberindeki protokol üyeleri yılbaşı nedeniyle kentte görev yapan polis, jandarma ve itfaiyenin yeni yılını kutladı.

Ziyarete Sivas Valisi Ali Kolat, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Ali Taş ve Sağlık İl Müdürü Bahattin İlter katıldı. Vali Kolat ve beraberindekiler ilk olarak Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı 7-12 yaş çocuk yuvasını ziyaret etti. Yuvanın ardından İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi'ni ziyaret eden Kolat, burada yeni yıl dolayısıyla düzenlenen programda, yaşlılarla bir araya geldi. Vali Ali Kolat ve beraberindeki protokol üyeleri, daha sonra Zabıta Müdürlüğü'nü, Yenimahalle Polis Merkezi Amirliği'ni, 112 İl Ambulans Servis Başhekimliği Komuta Kontrol Merkezi'ni, İl Jandarma Komutanlığı'nı, İl Emniyet Müdürlüğü'nü ve İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Vali Kolat, burada vatani görevini yapan askerler ile görev başında olan polislerin, zabıtaların, sağlık ekiplerinin ve itfaiyecilerin yeni yılını kutladı. Kolat, ziyaretleri sırasında kendisini takip eden basın mensuplarına da lokum ikram etti. Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde MOBESE kameralarından kent meydanını ve işlek caddeleri izleyen Kolat, telsizle yaptığı anonsla görev başındaki tüm polislerin de yeni yılını kutladı.

KÜÇÜK NOEL BABA GÖREV BAŞINDAKİ POLİSLERE HELVA DAĞITTI

Yeni yıla görevleri başında Hükümet Meydanı'nda çalışarak giren polis memurlarına Noel baba kıyafeti giymiş 5 yaşındaki Berk Munar, helva dağıttı. Kent merkezinde eğlence yerlerinde ise yılbaşı için düzenlenen programda vatandaşlar gönüllerince eğlendi.

HY,GC(EA) - Sivas

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sivas'ta Yeni Yıl Manzaraları - Son Dakika


Advertisement