Siverek'te Kaçak Sigara Operasyonu - Son Dakika

Siverek'te Kaçak Sigara Operasyonu

08.09.2012 09:44
Siverek'te Kaçak Sigara Operasyonu, System.String[]

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, polis ekiplerinin uygulama noktasında şüphelendikleri bir kamyonda, 600 bin paket kaçak sigara ele geçirdi.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, uygulama noktasında şüphelendikleri bir kamyonda, piyasa değeri 2 milyon TL'yi bulan 600 bin paket kaçak sigara ele geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, yurt dışından temin edilen yüklü miktarda gümrük kaçağı sigaranın batı illerinde pazarlanmak üzere yola çıktığının bilgisini alması üzerine, Siverek-Diyarbakır karayolunda uygulama noktası oluşturdu. Uygulama noktasında araçları tek tek kontrol eden Asayiş Büro ekipleri, şüpheli olarak durdurulan 38 UL 807 plakalı kamyonda arama yaptı. Yapılan aramada piyasa değeri 2 milyon TL'yi bulan 600 bin paket çeşitli markalarda kaçak sigara ele geçirilirken, kamyon şoförü E.E. gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere Siverek Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Öte yandan, Siverek Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada bu operasyon hakkında şöyle denildi:

"Gümrük kaçağı sigaranın gümrüklendirilmiş değeri göz önüne alındığında, Siverek ilçesinde bu tarihe kadar tek seferde ele geçirilen en büyük gümrük kaçağı sigara operasyonudur."

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. - ŞANLIURFA

Siverek'te Kaçak Sigara Operasyonu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Siverek'te Kaçak Sigara Operasyonu - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın