Siverek'te, "Ufka Yolculuk Hadis" Yarışması - Son Dakika

Siverek'te, "Ufka Yolculuk Hadis" Yarışması

24.05.2016 17:40
Siverek'te,

Siverek ilçesinde, Türkiye genelinde İmam Hatip ortaokulları ve liseleri arasında düzenlenen Ufka Yolculuk Hadis Yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.

Siverek ilçesinde, Türkiye genelinde İmam Hatip ortaokulları ve liseleri arasında düzenlenen Ufka Yolculuk Hadis Yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.

Yusuf Sami Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen törende, lise düzeyinde dereceye giren Mehmet Çoban, Seyfullah Hatipoğlu ile Mehmet Fatih Koyuncu, ortaokul düzeyinde katılan İrem Yaren Katar, Mehmet Aksoy ile Enes Çelik'e ödülleri verildi.

Okul Müdürü Mehmet Ali Gedikli, yaptığı açıklamada, öğrencilerin aldığı başarılı sonuçların eğitimcileri sevindirdiğini belirtti.

Gedikli, "Gençlerin aldığı bu başarılı sonuçlar, biz eğitimcilerin geleceğe daha umutla bakmasına vesile olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde yapacağımız çalışmalar için bizi motive ediyor. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum." dedi.

Tören, sinevizyon gösterimi ile ilahilerin seslendirilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Siverek'te, 'Ufka Yolculuk Hadis' Yarışması - Son Dakika


Son Dakika

Tam kapanma sonrası ilk Kabine toplantısı yarın! Erdoğan, alınan kararları Millete Sesleniş konuşması ile duyuracak Tam kapanma sonrası ilk Kabine toplantısı yarın! Erdoğan, alınan kararları Millete Sesleniş konuşması ile duyuracak Şampiyonluk kutlaması için kullandıkları maytap yangın çıkardı Şampiyonluk kutlaması için kullandıkları maytap yangın çıkardı Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler Şampiyon Beşiktaş'tan, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye gönderme: Oyun bitti çocuklar, şimdi gerçekler İbrahim Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in "Davul gibi olmuşsun" sözleri sonrası hırs yapan Deniz Seki, iğne ipliğe döndü Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı
Advertisement