Siverekliler, Yeni Yılı Silah Atarak Karşıladı - Son Dakika

Siverekliler, Yeni Yılı Silah Atarak Karşıladı

01.01.2012 03:20
Siverekliler, Yeni Yılı Silah Atarak Karşıladı, System.String[]

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kimi vatandaşlar, yeni yılı havaya ateş ederek kutladı."silah sıkılarak bu sevinç ve neşeye gölge düşürülmemesi" istendi.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kimi vatandaşlar, yeni yılı havaya ateş ederek kutladı.

Her yıl bazı vatandaşların yeni yıla silah sıkarak girdiği ilçede, bu durumun tekrarlanmaması için Siverek Emniyet Müdürlüğünce gün içerisinde yapılan anonslarda, yeni yılın sevinç ve neşeyle karşılanması gerektiği belirtilerek

"silah sıkılarak bu sevinç ve neşeye gölge düşürülmemesi" istendi.

Ancak buna rağmen ilçede yeni yılın ilk dakikalarında, her yıl olduğu gibi değişik semtlerden silah sesleri duyulmaya başlandı. İlçede kimi vatandaşlar da havai fişek atarak yeni yılı kutladı.

İlçede önlemlerini sıklaştıran emniyet müdürlüğü, silah seslerinin geldiği noktalara ekip sevk ederek, silah sıkan vatandaşların tespiti için çalışma yaptı.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Siverekliler, Yeni Yılı Silah Atarak Karşıladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki yangının bıraktığı hasar sabahın ilk ışıklarında gün yüzüne çıktı Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı Eve giren şüpheli, Suriyeli ailenin 2 yaşındaki çocuğunu kaçırmaya çalıştı Meteoroloji 2 bölgeyi uyardı! Ege ve Marmara'da yağış bekleniyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor