Sivrihisar'da En Çok Kitap Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

Sivrihisar'da En Çok Kitap Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi

15.01.2013 14:47
Sivrihisar'da En Çok Kitap Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi, System.String[]

Sivrihisar ilçesinde, en çok kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi.

Sivrihisar ilçesinde, en çok kitap okuyan öğrenciler ödüllendirildi.

Kaymakam Hüseyin Çakırtaş, Sivrihisar Prof. Dr. Mehmet Kaplan İlçe Halk Kütüphanesi'nde en çok kitap okuyan Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Sıla Eskikent, aynı okulun öğrencisi Ufuk İsmail Gezginci ile Atatürk İlkokulu öğrencisi Zeliha Karaman'a kırtasiye malzemeleri hediye etti.

Her ay düzenli olarak kitap okuyan kişilerin ödüllendirildiği ilçede, teşvik amacıyla her ay en çok okunan ilk üç kitabın da belediye hoparlöründen anons edildiği bildirildi.

Muhabir: Aydoğan Altın/ Oktay Özden

Yayıncı: Deniz Açık - ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sivrihisar'da En Çok Kitap Okuyan Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler