Son Dakika Haberleri: Siyahi Erkekle Dans Eden Zeynep Beşerler'den Açıklama: Partiye Kocamla Gittim

Siyahi Erkekle Dans Eden Zeynep Beşerler'den Açıklama: Partiye Kocamla Gittim

24 gün önce

Zeynep Beşerler, geçtiğimiz günlerde gittiği bir partide yarı çıplak siyahi erkekle dans ettiği görüntüler için, "Partiye kocamla gitmiştim" açıklamasını yaptı.

Oyuncu Zeynep Beşerler, geçtiğimiz günlerde katıldığı partide üstü çıplak siyahi bir erkekle dans ettiği haberlerle gündeme gelmişti. Beşerler, konu hakkında yaptığı açıklamada partiye eşiyle gittiğini açıkladı.

"ART NİYETLİ YAPILMIŞ BİR DAVRANIŞ"

O gece eşi Emir İçgören'le arkadaşının doğum gününe katıldığını belirten Zeynep Beşerler, "Ağzı olan konuşuyor, benim için önemli değil. O bir arkadaşın doğum günü partisiydi ve kocamla gitmiştim, kendini bilmez bir davetli gelip çekmiş ve bunu hesabından yayınlanmış. Art niyetli yapılmış bir davranış. Bir de ne yapıyorum ki? Erik Dalı, yani orada kendi kendime oynuyorum" dedi

"İŞ AÇISINDAN KÖTÜ ŞEYLER SÖYLEDİLER"

Çıkan haberlerin dansçıyı da kötü etkilediğini söyleyen Beşerler, O arkadaşın işi dans ve birçok sanatçının arkasında dans ediyor. Burada yaşayan ve ailesi olan bir insan. Irkçı söylemler ve yaptığı iş açısından çirkin şeyler söylediler, bu onu üzmüş" şeklinde konuştu.

Zeynep Beşerler, Yarı Çıplak Siyahi Erkekle Erik Dalı Oynadı


YORUMLAR


Uyuşturucu Baskınında Yakalanan Torbacı, Alkol ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı'nın Oğlu Çıktı! PKK'lı Terörist Örgütün Karanlık Yüzünü Gözler Önüne Serdi: 2 Gün Boyunca Tecavüze Uğradım

Çin'den Tepki Çeken Hamle! Stratejik Bombardıman Uçaklarını Güney Çin Denizi'ne Konuşlandırdı