Siyaset Ekip ve Gönül İşidir - Son Dakika

Siyaset Ekip ve Gönül İşidir

02.01.2012 12:30
Siyaset Ekip ve Gönül İşidir, System.String[]

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı'nı ağırladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel ile yönetimini misafir etti. Türkel ile yönetimine başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ''Siyaset ekip ve gönül işidir. Gönüller birlikte atmaya başladığında başarı geliyor'' dedi.

AK PARTİ KARAMÜRSEL ZİYARET

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu'na konuk oldu. 30 kişilik yönetim kurulunu Başkan Karaosmanoğlu ile tanıştıran Türkel, yönetimde 19 yeni ismin bulunduğunu dile getirdi. Türkel, birlik ve beraberlik içinde Karamürsel'e ve Kocaeli'ne en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Türkel, Karamürsel'e olan hizmetleri ve destekleri nedeniyle de Başkan Karaosmanoğlu'na teşekkür etti.

KARAMÜRSEL'E HİZMETE DEVAM

Kısa süre önce yapılan genel kurulda yeniden seçilen AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Türkel ile yönetimine başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ''Siyaset bir ekip işidir. Gönüller birlikte atmaya başlayınca başarı da beraberinde gelir. Halkımız bizden bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hizmet bekliyor. Her alanda halkımızın mutluluğu, huzuru ve refahı için hizmet etmeye devam edeceğiz'' ifadesini kullandı. Büyükşehir olarak Karamürsel'e güzel hizmetler yaptıklarını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, hizmetlerin artarak devam edeceğine değindi.

Siyaset Ekip ve Gönül İşidir

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Siyaset Ekip ve Gönül İşidir - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor