Siyaset Ekip ve Gönül İşidir - Son Dakika
Güncel

Siyaset Ekip ve Gönül İşidir

Siyaset Ekip ve Gönül İşidir

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı'nı ağırladı.

02.01.2012 12:30

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel ile yönetimini misafir etti. Türkel ile yönetimine başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ''Siyaset ekip ve gönül işidir. Gönüller birlikte atmaya başladığında başarı geliyor'' dedi.

AK PARTİ KARAMÜRSEL ZİYARET

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu'na konuk oldu. 30 kişilik yönetim kurulunu Başkan Karaosmanoğlu ile tanıştıran Türkel, yönetimde 19 yeni ismin bulunduğunu dile getirdi. Türkel, birlik ve beraberlik içinde Karamürsel'e ve Kocaeli'ne en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Türkel, Karamürsel'e olan hizmetleri ve destekleri nedeniyle de Başkan Karaosmanoğlu'na teşekkür etti.

KARAMÜRSEL'E HİZMETE DEVAM

Kısa süre önce yapılan genel kurulda yeniden seçilen AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Türkel ile yönetimine başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ''Siyaset bir ekip işidir. Gönüller birlikte atmaya başlayınca başarı da beraberinde gelir. Halkımız bizden bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hizmet bekliyor. Her alanda halkımızın mutluluğu, huzuru ve refahı için hizmet etmeye devam edeceğiz'' ifadesini kullandı. Büyükşehir olarak Karamürsel'e güzel hizmetler yaptıklarını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, hizmetlerin artarak devam edeceğine değindi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Siyaset Ekip ve Gönül İşidir - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement