Siyaset, İş ve Spor Dünyası Batmanlı İşadamını Son Yolculuğuna Uğurladı - Son Dakika

Siyaset, İş ve Spor Dünyası Batmanlı İşadamını Son Yolculuğuna Uğurladı

09.01.2018 16:43
Siyaset, İş ve Spor Dünyası Batmanlı İşadamını Son Yolculuğuna Uğurladı, System.String[]

BATMAN'da, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden işadamı Necat Nasıroğlu'nun cenazesi, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, HDP Milletvekili Osman Baydemir ve Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman'ın da katıldığı törenin ardından toprağa verildi.

BATMAN'da, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden işadamı Necat Nasıroğlu'nun cenazesi, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, HDP Milletvekili Osman Baydemir ve Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman'ın da katıldığı törenin ardından toprağa verildi.

Dün akşam geçirdiği kalp krizi sonucu 77 yaşında yaşamını yitiren Batmanlı işadamı ve kanaat önderi Necat Nasıroğlu için merkeze bağlı Kayabağı köyünde tören düzenlendi. Törene, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, eski bakanlardan Abdulkadir Aksu, Batman Valisi Ahmet Deniz, HDP Milletvekili Osman Baydemir, Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri ile İstanbul ve Ankara'dan çok sayıda işadamı ve Batmanlılar katıldı.

8 çocuk babası Necat Nasıroğlu'nun cenazesi, bugün öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından köydeki aile kabristanında toprağa verildi.

'ÇOK DEĞERLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZDÜ'

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, çok başarılı bir işadamını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını dile getirerek, "Çok değerli bir büyüğümüzdü. Batmanımızın ve ülkemizin yetiştirdiği hayırsever, başarılı bir ağabeyimizi kaybettik. Hepimizin takdir ettiği değerli bir ağabeyimizdi. Takdiri ilahi. Hayırsever ağabeyimizi kaybettik. Mekanı cennet olsun. Yakınları ve kederli ailesine sabır diliyorum" dedi.

Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman ile işadamı Metin Güneş, Nasıroğlu'nun büyük oğulları Muzaffer ve Ferhat Nasıroğlu'na sarılarak, teselli etti. Orman, "Her şeyden önce Necat Nasıroğlu çok iyi bir insandı. Bize sürekli nasihatlerde bulunurdu. Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum. Hacı Necat Amca'nın ölümü bizi üzdü. Mekanı cennet olsun" diye konuştu.

- Batman

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Siyaset, İş ve Spor Dünyası Batmanlı İşadamını Son Yolculuğuna Uğurladı - Son Dakika


Son Dakika

UEFA, deplasman golü kuralını kaldırdı! Futbolda yeni dönem 17:09 UEFA, deplasman golü kuralını kaldırdı! Futbolda yeni dönem Altının kilogramı 499 bin 500 liraya çıktı 17:05 Altının kilogramı 499 bin 500 liraya çıktı Eski Türkiye güzeli Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun 25 milyon liralık mirası 272 kişiye bölündü 16:27 Eski Türkiye güzeli Mahmure Birsen Sakaoğlu'nun 25 milyon liralık mirası 272 kişiye bölündü
Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı büyüdü! Son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi 16:04 Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı büyüdü! Son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi İstanbul'da toplu ulaşıma yüzde 22,47'lik zam teklifine ret 16:02 İstanbul'da toplu ulaşıma yüzde 22,47'lik zam teklifine ret Yaz dizisiyle tanındı ama Z kuşağı onu epeydir biliyor! Serra Arıtürk'ün eski sevgilisi ünlü bir Youtuber 15:48 Yaz dizisiyle tanındı ama Z kuşağı onu epeydir biliyor! Serra Arıtürk'ün eski sevgilisi ünlü bir Youtuber
'Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?' anketi yapıldı! Başkan Ali Koç, rakibi Aziz Yıldırım'a fark attı 15:29 'Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?' anketi yapıldı! Başkan Ali Koç, rakibi Aziz Yıldırım'a fark attı Antika termometre ile Şanlıurfa sıcağını ölçtü! Gölgede 35, güneşte 50 derece 15:14 Antika termometre ile Şanlıurfa sıcağını ölçtü! Gölgede 35, güneşte 50 derece
Advertisement