Siyasi Uzmanların Kafa Yorduğu Soru: Maduro Guaido'yu Neden Tutuklatmıyor? - Son Dakika

Siyasi Uzmanların Kafa Yorduğu Soru: Maduro Guaido'yu Neden Tutuklatmıyor?

03.05.2019 21:47
Siyasi Uzmanların Kafa Yorduğu Soru: Maduro Guaido'yu Neden Tutuklatmıyor?, System.String[]

Venezuela'da Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido'nun ayaklanma çağrıları yapmasına rağmen, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun neden muhalif lideri tutuklatmadığı merak ediliyor. Soruyu siyaset analisti Carlos Malamud'a sorduk.

Venezuela'da Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido'nun, iktidarı devirmek için ayaklanma çağrıları yapmasına rağmen, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun muhalif lidere neden tutuklama emri vermediği merak ediliyor.

Elcano Royal Institute'den Carlos Malamud'a göre "Hugo Chavez döneminde bu karakterde bir muhalefet lideri çoktan ya hapse atılmıştı, sürgüne gönderilmişti ya da öldürülmüştü."

Siyasi Uzmanların Kafa Yorduğu Soru: Maduro Guaido'yu Neden Tutuklatmıyor?

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Siyasi Uzmanların Kafa Yorduğu Soru: Maduro Guaido'yu Neden Tutuklatmıyor? - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar