Sızır Şelalesi Dondu - Son Dakika

Sızır Şelalesi Dondu

19.01.2012 17:22
Sızır Şelalesi Dondu, System.String[]

Sivas'ın Gemerek ilçesinde bulunan doğal güzellikleriyle ünlü Sızır Şelalesi, eksi 30 dereceye kadar düşen hava sıcaklıkları nedeniyle dondu.

Sivas'ın Gemerek ilçesinde bulunan doğal güzellikleriyle ünlü Sızır Şelalesi, eksi 30 dereceye kadar düşen hava sıcaklıkları nedeniyle dondu.

İlçeye bağlı Sızır kasabasında, doğal güzellikleriyle ünlü Sızır Şelalesi'nde oluşan buzul sarkıtları görenlerin ilgisini çekiyor. Oluşan tablo karşısında büyülenen vatandaşlar, "Sızır Şelalesi her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip; dört mevsimin dördünde de görselliğiyle izleyenleri büyülüyor. Fakat soğuk havaların güzellikleri kadar olumsuz yanları da oluyor. Hayvanlarımızı sulamakta zorluklar çekiyoruz. Evlerimizde sularımız dondu. İhtiyaçlarımızı gidermekte zorluk çekiyoruz" dedi.

Öte yandan ilçeye bağlı Burhan köyü yakınlarından geçen Türkiye'nin en uzun nehri Kızılırmak da buz tuttu. Büyük bölümü buzla kaplanan Kızılırmak, adeta buz pistine döndü. Soğuk havanın etkisini birkaç gün daha sürdüreceği belirtildi. - SİVAS

Sızır Şelalesi Dondu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sızır Şelalesi Dondu - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Çek kaleci Petr Cech, bir yıl sonra Chelsea ile futbola döndü DSÖ, sivrisineklerden bulaşan yeni tehdidi duyurdu: 9 ayda 76 kişi öldü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı