Skandal Sözlerin Ardından Ahmet Maranki Geri Adım Attı: Ormana Öfkemizi Gömdük - Son Dakika

Skandal Sözlerin Ardından Ahmet Maranki Geri Adım Attı: Ormana Öfkemizi Gömdük

29.05.2018 09:48

Geçen hafta katıldığı bir canlı yayında "25 Haziran'da Belgrad Ormanı'na gömdüklerimizi çıkarırız" diyen Prof. Dr. Ahmet Maranki geri adım atarak "Ormana öfkemizi gömdük" dedi.

Katıldığı bir televizyon programında 24 Haziran seçimleriyle ilgili skandal ifadeler kullanan Prof. Dr. Ahmet Maranki'den geri adım geldi.

"Şayet olursa gidecek hiç bir yerimiz yok. Benim umudum onun için Kaf Dağı'nın arkasında 25 Haziran'da... Olmadı zaten o zaman artık Belgrad Ormanı'nda ağacın dibinde talim şeyimizi oraya gömdük. Çıkaracağız sokağa artık" ifadeleri ile tepki çeken Maranki, Akit gazetesinde yazdığı yazıyla eleştirilere cevap verdi.

"SADECE ASKERDE SİLAHLA İŞİM OLDU"

Maranki "Askerlik dışında silahla işim olmadı! İhtiyaç da duymadık zaten! Bizim silahımız vatan, millet, bayrak, devlet, mukaddesat ve insanlık düşmanlarına karşı olan öfkemizdir. Bugüne kadar yazdığım 1 milyon baskılı onlarca kitap, bu ülkenin milli barkodu ile ürettiğim 755 adet Türk patentli ürünlerime ve dünyada yaptığım 2500 konferansımla öfkemizi yatıştırmış ve insanlığı aydınlatmak vazifemiz olmuştur" ifadelerini kullandı.

SORUŞTURMA AÇILMIŞTI

Maranki'nin geçen hafta kullandığı skandal ifadelerin ardından savcılık harekete geçmiş ve soruşturma açılmıştı.

Skandal Sözlerin Ardından Ahmet Maranki Geri Adım Attı: Ormana Öfkemizi Gömdük

Son Dakika Güncel Skandal Sözlerin Ardından Ahmet Maranki Geri Adım Attı: Ormana Öfkemizi Gömdük - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Namibya'da seçimleri Adolf Hitler'le aynı ismi paylaşan siyasetçi kazandı Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü! Fahrizade suikastı ve Dağlık Karabağ konusu ele alındı Aşı açıklamalarıyla eleştiri oklarının hedefindeki Yıldız Tilbe yine esti gürledi: Asla vurulmayacağım Çebi, F.Bahçe'ye gideceği konuşulan Dorukhan ile ilgili konuştu: Oyuncumuzla büyük ölçüde anlaştık Son Dakika: İtalya'da günlük koronavirüs vefat sayısı 993 ile rekor kırdı Bilim Kurulu Üyesi Özlü, yeni korona tedbirlerinin işaretini verdi: Yılbaşında 4 günlük sokak kısıtlaması yapılabilir Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar