Son Dakika Haberleri: Skrtel Geri Dönüyor!

Skrtel Geri Dönüyor!

7 gün önce

Fenerbahçe’ye Martin Skrtel’den iyi haber geldi. Slovak futbolcunun Beşiktaş maçına yetişme ihtimali doğdu. Janssen’in tedavisi ise devam ediyor.

Skrtel Geri Dönüyor!, System.String[]
 Fenerbahçe'de devre arası kampında dizinden sakatlanan Martin Skrtel'den iyi haber geldi.
Slovak stoperin Aytemiz Alanyaspor maçında oynayamayacağı önceden kesinleşmişti. Ancak Skrtel'in maçtan sonraki haftanın başında takıma katılması planlanıyor. Deneyimli futbolcunun bir sonraki hafta oynanacak Beşiktaş derbisinde sahadaki yerini alabilmesi hedefleniyor.
Ayağındaki kemik ödemi yüzünden sahalara dönüşü uzayan Vincent Janssen'in ise tedavisi sürüyor. Golcü futbolcunun tedavi sürecinde Fenerbahçe sağlık heyeti raporları Tottenham kulübünün ve Hollanda milli takımının doktorlarıyla paylaşıyor.
Üç heyet fikir alışverişinde bulunarak tedavinin nasıl devam etmesi gerektiğine ortak karar veriyor. İki haftalık periyotlarla MR'ı çekilen Janssen'in sakatlığının ne zaman tam olarak biteceği netleşmezken, Hollandalı golcünün yaşadığı sakatlığın ender görülen bir vaka olduğu belirtiliyor.
Janssen'in en az 3 hafta daha takıma dönmesi beklenmiyor.
Kaynak: Skorer


YORUMLAR


4-0'dan Sonra Ribery'yi Oyuna Alan Bayern Münih Hocası, Beşiktaşlıları Kızdırdı Bayern Münihli Robben, Maç Sonunda Beşiktaş'ı Aşağıladı

Beşiktaş'ın Maçı, Reytinglerde Dengeyi Alt Üst Etti! Salı Gününün Birincisi TRT Oldu Fenerbahçeli Janssen, Ayağında Koruyucu Olmadan Yürüyemiyor