Skrtel ile Sturridge arasında olay konuşma: Artık takım arkadaşı değiliz - Son Dakika

Skrtel ile Sturridge arasında olay konuşma: Artık takım arkadaşı değiliz

28.10.2019 22:58

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Daniel Sturridge, yakın arkadaşı olan Başakşehirli Skrtel'in maç içinde kendisine "Artık takım arkadaşı değiliz" diye espri yaptığını açıkladı.

Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Daniel Sturridge, Medipol Başakşehir maçının ardından beIN Sports'a konuştu. Yıldız oyuncu, "Takıma yardımcı olabilmek çok hoş bir duygu. Bizim için önemli bir maçtı. Genel itibari ile rakibimiz bizden iyi oynadı. Onları durdurmaya çalıştık ama bizim de pozisyonlarımız da vardı." dedi.

"SKRTEL İLE YAKIN ARKADAŞIZ"

Skrtel ile ilgili de konuşan Sturridge, "Skrtel ile yakın arkadaşız. Özel anılarımız var. 'Maçta her yerde beni takip ediyorsun artık gelme' dedim ona. O da bana 'artık takım arkadaşı değiliz.' diye espri yaptı." ifadelerini kullandı.

Sturridge ve Skrtel Liverpool formasıyla
Skrtel ile Sturridge arasında olay konuşma: Artık takım arkadaşı değiliz

Son Dakika Spor Skrtel ile Sturridge arasında olay konuşma: Artık takım arkadaşı değiliz - Son Dakika Spor


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi Bakan Pakdemirli ile enkaz altındaki Buse'nin duygulandıran diyaloğu: Köpekleri salın ben de kedi sesi çıkarayım