Son Dakika Haberleri: Teknik Direktör Slaven Bilic, Beşiktaşlı Domagoj Vida'nın Peşinde

Teknik Direktör Slaven Bilic, Beşiktaşlı Domagoj Vida'nın Peşinde

4 gün önce

Suudi Arabistan ekibi Al-Ittihad'i çalıştıran Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic, Domagoj Vida'yı transfer etmek için harekete geçti.

Suudi Arabistan takımlarından Al-Ittihad'de teknik direktörlük yapan Slaven Bilic, Beşiktaş'tan Domagoj Vida'nın transfer edilmesini istedi. Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Bilic'in yönetimden yabancı bir defans oyuncusu istediği, vatandaşı Vida'nın da transfer listesinin başında yer aldığı belirtildi.

GÖKHAN TÖRE'Yİ İSTEMİŞTİ

Slaven Bilic'in daha önceden de Beşiktaş'tan Gökhan Töre'yi transfer etmek istediği iddia edilmişti. Beşiktaş'ta 2 sezon çalıştıktan sonra West Ham'a giden Hırvat teknik adam, bu ay başında ise Ittihad takımının yeni teknik direktörü olmuştu.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Suudi Veliaht Prens Selman'ın En Yakınındaki İsmin Elindeki Valizde Kaşıkçı'nın Cesedi mi Vardı Fransız Bakan Bruno Le Maire, Suudi Arabistan Ziyaretini İptal Etti

Brezilya Takımı Santos'un Başkanı, Beşiktaşlı Vagner Love'a Küfür Etti Suudi Arabistan'da 'Mermi Babası' Olarak Anılan Suudi Prens Selman'ın Vukuatları